درباره ما

بک گراند پارالاکس

 

پیلوپرسی

گروه پیلو پرسی در اوایل سال 1396 با فعالیت مداوم و موفق شروع به تولید محصولات خود با هدف ارائه ی سبک نوین در طراحی با درجه کیفی بالا نمود.
پیشینه این مجموعه از سال 1360 ابتدا در زمینه تولید و صادرات فرش دستباف تحت برند فرش هریس بوده است که با همکاری اعضاء دست به تولید مبتکرانه و ایده ای نو در زمینه تولید کوسن ، قالیچه های دیواری خاص ، رومیزی و دیگر محصولات زده است.
این مجموعه با الهام از طرح فرش های اصیل ایرانی موفق به تلفیق سبک کلاسیک و مدرن در هنر معماری و دکوراسیون داخلی شده است و بالغ بر 300 طرح متفاوت و متنوع در اختیار مشتریان قرار داده است .
پیلو پرسی پس از استقبال مشتریان در این زمینه شروع به صادرات محصولات خود به کشور های اروپایی و عربی نمود زیرا آوازه ی هنر ایرانی تا آن سوی مرز ها نیز پیچیده و مانند همیشه خواهان خود را داشته و دارد از این رو به دلیل محبوبیت و استقبال از محصولات اقدامات متعددی در زمینه ارزیابی کیفی پارچه های خود مطابق با استاندارهای بین المللی انجام داد.
پیلوپرسی از ترکیب دو واژه ی ((پیلو)) و ((پرسی)) که پیلو به معنای بالش و پرسی برگرفته از پرشین به معنای ایرانی میباشد تشکیل شده است.
پیلو پرسی در حال حاضر متشکل از طراحان صاحب سبک و ایده پردازان خلاق در زمینه های تولید ، فروش ،بازرگانی و صادرات مجموعه ای مستحکم از پیشبرد اهداف عالیه خود گرد هم آورده تا به رفیع ترین افق های خود دست پیدا کند.